MULTI MULTI – zasady i wyniki

Multi Multi to polska gra liczbowa, której organizatorem jest Totalizator Sportowy. Gra zadebiutowała w 1996 roku pod nazwą Multi Lotek i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością.

Multi Multi – zasady

W grze losowanych jest 20 liczb z puli od 1 do 80. Gracze typują w zależności od własnych upodobań od 1 do 10 liczb. Szansa na wygraną a także zwycięska kwota zależą od tego, ile liczb zostanie obstawionych. Gracz ma też możliwość zwielokrotnienia stawki podstawowej obstawianego zakładu, maksymalnie o 10 razy. Wybrane liczby są następnie porównywane z liczbami wylosowanymi przez maszynę losującą w Studiu Lotto w obecności specjalnej komisji czuwającej nad prawidłowym przebiegiem losowania.

Wyniki Multi Multi

Losowania Multi Multi odbywają się dwa razy dziennie, od poniedziałku do niedzieli. Pierwsze losowanie, transmitowane na stronie internetowej Lotto jest o godzinie 14:00, kolejne o 21:40 można dodatkowo śledzić na antenie TVP Info. Jeśli nie zdążymy na losowanie nic straconego – wyniki można sprawdzić na stronie, a w przypadku braku dostęp

Author: salazabawnemo.pl