Języki obce kluczem do sukcesu

Znajomość języków obcych jest kluczem do rozwoju zawodowej kariery w międzynarodowym środowisku. Warto od najmłodszych lat zadbać o umiejętności lingwistyczne pociechy. Współczesność stawia wysokie wymagania. Znajomość wyłącznie języka angielskiego jest niewystarczająca i nie wyróżni młodego człowieka na rynku pracy.

Wybór szkoły podstawowej

Rekomendowanym jest wybór szkoły podstawowej wykorzystującej innowacyjne metody nauki języków obcych. Jedną z nich jest SP 6 Żory. Placówka otrzymała certyfikat za realizację projektu “Okno na świat”. Od 2016 r, są partnerem akcji: dwujęzyczne dzieci. Znakomicie wykwalifikowana kadra pozwoli na zaszczepienie pasji do nauki języków obcych. Nauka poza realizacją podstawy programowej wymaganej przez Ministerstwo Edukacji wykorzystuje uznaną na świecie metodę Yellow House English. Dzieci korzystają z interaktywny pomocy naukowych, platform i filmów edukacyjnych.
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Żorach oferuje zrównoważony rozwój i zapewnia dzieciom profesjonalną opiekę także po godzinach lekcyjnych. Świetlica funkcjonuje do godziny 16. Na terenie placówki funkcjonuje stołówka oferująca zdrowe i pełnowartościowe posiłki oraz ogólnodostępna dla uczniów biblioteka. Decyzja o wyborze szkoły podstawowej dla dziecka nie jest łatwa. Każdy rodzic stara się pokierować edukacją swoich pociech w sposób należyty i staranny. Warto przeanalizować dotychczasowej umiejętności malucha. Możliwe, że odkryjemy talent plastyczny, muzyczny bądź sportowy.

Author: salazabawnemo.pl